Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Historia Prawa Międzynarodowego - twórcy, kierunki, doktryny"

Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego i Dyplomacji "Inter Gentes" WPIA UAM w Poznaniu organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Historia Prawa Międzynarodowego - twórcy, kierunki,  doktryny". Wszystkich chętnych zapraszamy do biernego lub czynnego udziału. Więcej informacji w linku do wydarzenia na Facebooku oraz w załącznikach. W razie pytań prosimy o kontakt drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź stronę wydarzenia portalu Facebook.com

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Postępowanie egzekucyjne i inne postępowania wykonawcze"

 

Katedra Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Izba Komornicza w Szczecinie serdecznie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Postępowanie egzekucyjne i inne postępowania wykonawcze", która odbędzie się 16 listopada 2016 r. o godz. 8:30 w sali 217 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (Szczecin, ul. Narutowicza 17a).

 

Udział w Konferencji jest bezpłatny, a zgłoszenia uczestnictwa można dokonywać do 10 listopada br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Pobierz program konferencji

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Zawody prawnicze wobec informatyzacji postępowania cywilnego"

 

Katedra Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Ośrodek Naukowo-Szkoleniowy przy Krajowej Radzie Komorniczej oraz Uniwersytet Wrocławski i funkcjonujące na nim Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej serdecznie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Zawody prawnicze wobec informatyzacji postępowania cywilnego",która odbędzie się 10 czerwca br. o godz. 10:00 w sali 217 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (Szczecin, ul. Narutowicza 17a).

Czytaj więcej...

XVII Międzynarodowa Konferencja Zarządzania Finansami

 

Zapraszamy chętnych studentów na wyjazd do Kołobrzegu na XVII Międzynarodową Konferencję Zarządzania Finansami, która odbędzie się 22 kwietnia 2016 r. w hotelu Aquarius.

 

XVII Międzynarodowa Konferencja Zarządzania Finansami organizowana jest przez Stowarzyszenie Absolwentów MBA oraz Katedrę Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw WNEiZ. Podczas konferencji wyeksponowana będzie tematyka wyceny przedsiębiorstw, zarządzania ryzykiem oraz oceny efektywność inwestycji. W spotkaniu bierze udział ok. 200 osób ze świata finansów z całej Polski, a także goście zagraniczni (m.in. z Włoch, Czech). 

Czytaj więcej...

Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce

 

Sąd Arbitrażowy przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej zaprasza na konferencję z cyklu „Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce” pt.: Państwo a ADR  .  Konferencja odbędzie się w dniu   17 kwietnia 2015 r. w sali konferencyjnej hotelu HI-FI w Nowym Tomyślu Paproć 84Początek konferencji godz. 9.00. Udział w niej  jest bezpłatny.


Corocznie impreza ta stanowi jedno z ważniejszych wydarzeń związanych z ADR  w Polsce. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem zarówno teoretyków jak i praktyków zajmujących się zagadnieniami ADR, a uczestniczy w niej około 200 osób. Swój udział w konferencji zapowiedzieli wybitni teoretycy i praktycy arbitrażu i mediacji z kraju i z zagranicy

 

Szczegółowy program konferencji zostanie rozesłany uczestnikom do dnia 10 kwietnia 2015 r r. Języki konferencyjne: polski, rosyjski i angielski. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie wszystkich wystąpień na język polski.


Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego: imię i nazwisko, dane reprezentowanej instytucji oraz informacje kontaktowe e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub tel.: 61 44 20 185, 608 080345.

 

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji. 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: Współczesne oblicze arbitrażu i mediacji. Teoria i praktyka

 

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Sąd Arbitrażowy Pomorza Zachodniego w Szczecinie we współpracy z Północną Izbą Gospodarczą w Szczecinie i Kołem Naukowym Prawa i Postępowania Cywilnego "Lege Artis" zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: Współczesne oblicze arbitrażu i mediacji. Teoria i praktyka, która odbędzie się w dniu 1 grudnia 2015 r. w sali 217, przy ul. Narutowicza 17a w Szczecinie. 

Czytaj więcej...

Konferencja Naukowa „Status prawny małżonków w spółkach cywilnych i handlowych”.

Uprzejmie informujemy, że dnia 23 października 2015 r. (piątek) odbędzie się Konferencja Naukowa „Status prawny małżonków w spółkach cywilnych i handlowych”, organizowana przez Katedrę Prawa Cywilnego i Handlowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego we współpracy z Instytutem Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. 

Czytaj więcej...

Ogólnopolska konferencja dedykowana Profesorowi Maciejowi Zielińskiemu

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Macieja Zielińskiego koncepcja wykładni prawa” dedykowana Profesorowi Maciejowi Zielińskiemu, Uczonemu
i Nauczycielowi, odbędzie się 19 października 2015 r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przy ul. Wieniawskiego 1, w Auli Lubrańskiego – Collegium Minus.

 

Program konferencji

Actaiuris Punkt Pomocy Psychologicznej NKCK – Nadzór nad komornikami i czynnościami komorników oraz kontroli finansowej kancelarii komorniczych – szkolenia dla kadry sądów rejonowych

Ogłoszenia Dziekanatów

Ogłoszenia Prawo – studia stacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Prawo – studia niestacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Administracja I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Administracja II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Stacjonarne studia doktoranckie
Ogłoszenia Niestacjonarne studia doktoranckie
logo us


Rektorat US
al. Papieża Jana Pawła II 22a,
70-453 Szczecin


Wydział Prawa i Administracji
ul. Narutowicza 17A,
70-240 Szczecin
Kontakt:
tel. (091) 444 28 26
fax. (091) 444 28 46
wpia@wpiaus.pl
www.wpiaus.pl
0,000 seconds (+0,000); 3,42 MB (+3,420) - time