Actaiuris Forum Prawa Mediów Elektronicznych

Aktualności

  

Zapisy na praktyki do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Szczecinie

 

Studenci kierunków Prawo, Administracja, Ekonomiczno prawny zainteresowani odbywaniem praktyk w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Szczecinie proszeni są o wysłanie wiadomości email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 maja 2017 r., ze wskazaniem imienia, nazwiska, roku studiów oraz preferowanego miesiąca odbywania praktyk (lipiec, sierpień, wrzesień lub październik). 

 

Zapisy na praktyki do Prokuratury – okręg szczeciński

Studenci kierunku Prawo zainteresowani odbywaniem praktyk w jednostkach prokuratury z okręgu szczecińskiego proszeni są o wysłanie wiadomości email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 maja 2017 r., ze wskazaniem imienia, nazwiska, roku studiów, preferowanego miesiąca odbywania praktyk (lipiec, sierpień, wrzesień lub październik) oraz miejscowości, w której znajduje się jednostka organizacyjna prokuratury, z listy poniżej:

Szczecin, Choszczno, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Łobez, Myślibórz, Pyrzyce, Stargard Szczeciński, Świnoujście

Praktyki w innych jednostkach prokuratury (poza okręgiem szczecińskim) można odbywać na podstawie indywidualnych porozumień – w tym celu należy kontaktować się z wybraną jednostką prokuratury okręgowej. Praktyki w Sądzie Rejonowym Szczecin Prawobrzeże i Zachód

 

W Sądzie Rejonowym Szczecin Prawobrzeże i Zachód istnieje możliwość odbywania praktyk przez cały rok kalendarzowy, w szczególności w charakterze protokolanta na rozprawie, we wszystkich wydziałach sądu. W przypadku praktyk odbywanych poza miesiącami wakacyjnymi możliwe jest dostosowanie godzin odbywania praktyk do planu zajęć na uczelni. Oferta praktyk skierowana jest do studentów wszystkich kierunków studiów (Prawo, Administracja, Ekonomiczno prawny).

Studenci zainteresowani odbywaniem praktyk kontaktują się bezpośrednio z Oddziałem Kadr Sądu Rejonowego Szczecin Prawobrzeże i Zachód (osobiście lub telefonicznie nr 91 4603 540, 91 4603 541).

Po uzgodnieniu w sądzie terminu odbywania praktyk należy dopełnić wymagań opisanych w zakładce Zapisy na praktyki (nie stosuje się procedury zapisów w ramach Rządowego programu praktyk). 

Ogłoszenia Dziekanatów

Ogłoszenia Prawo – studia stacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Prawo – studia niestacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Administracja I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Administracja II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Stacjonarne studia doktoranckie
Ogłoszenia Niestacjonarne studia doktoranckie
logo us


Rektorat US
al. Papieża Jana Pawła II 22a,
70-453 Szczecin


Wydział Prawa i Administracji
ul. Narutowicza 17A,
70-240 Szczecin
Kontakt:
tel. (091) 444 28 26
fax. (091) 444 28 46
wpia@wpiaus.pl
www.wpiaus.pl
0,000 seconds (+0,000); 3,06 MB (+3,056) - time