Nabór do Koła Naukowego „Prolepsis"


Szanowni Studenci,

 

przez ostatnie cztery lata wyjątkowa grupa studentów naszego Wydziału współtworzyła Koło Naukowe „Prolepsis”. Wraz z końcem edukacji na naszym Wydziale, przyszedł jednak czas na zakończenie przygody związanej z uczestnictwem w Kole.

 

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować tym wszystkim studentom, którzy przez te cztery lata tworzyli Koło „Prolepsis”, w szczególności zaś tym studentkom, które pracowały na rzecz Koła najdłużej i najwytrwalej – Pani Magister Natalii Dynakowskiej, Pani Katarzynie Brzozowskiej i Pani Magdalenie Boderze.

 

Zakończenie tego niewątpliwie ważnego etapu w życiu naszego Koła, stanowi jednak zarazem otwarcie nowego rozdziału w jego działalności.

           

Macie więc niepowtarzalną okazję napisać ten rozdział po swojemu.

 

Otwarta formuła, oparta na dowolności wyboru podejmowanych tematów i realizowanych projektów, charakteryzuje Koło Naukowe „Prolepsis” i pozwalała na rozwój każdego członka Koła.

 

Nie prowadzimy postępowania rekrutacyjnego, nie egzaminujemy przyszłych członków, bo jesteśmy zbyt zachłanni na wszelkie przejawy chęci działania i doskonalenia swoich umiejętności.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o dotychczasowej działalności Koła oraz o planach na przyszłość, odszukajcie nas w odpowiedniej zakładce na stronie Wydziału, napiszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub nas odwiedźcie – zapraszam na spotkanie 19 października 2017 r. o godz. 17:00 w pok. 202 (budynek przy ul. Narutowicza 17a).

 

Tym razem to od Was może zależeć, gdzie nasze Koło się potoczy!

Actaiuris Punkt Pomocy Psychologicznej NKCK – Nadzór nad komornikami i czynnościami komorników oraz kontroli finansowej kancelarii komorniczych – szkolenia dla kadry sądów rejonowych

Ogłoszenia Dziekanatów

Ogłoszenia Prawo – studia stacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Prawo – studia niestacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Administracja I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Administracja II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Stacjonarne studia doktoranckie
Ogłoszenia Niestacjonarne studia doktoranckie
logo us


Rektorat US
al. Papieża Jana Pawła II 22a,
70-453 Szczecin


Wydział Prawa i Administracji
ul. Narutowicza 17A,
70-240 Szczecin
Kontakt:
tel. (091) 444 28 26
fax. (091) 444 28 46
wpia@wpiaus.pl
www.wpiaus.pl
0,000 seconds (+0,000); 3,01 MB (+3,011) - time